KONST / Litografier / Färglitografi 16009283
*
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2024
kl 20:26:14
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 16:15:42
1
200 kr
26/2 20:18:25
2
150 kr
26/2 20:18:25
1
200 kr (Budbetjänt)
26/2 20:19:48
2
250 kr
26/2 20:21:14
1
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37
-
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01
-
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28
-
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45
-
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 1600 9283
Färglitografi
Kimmo Pälikkö. Signerad, numrerad 88/90, Helsingfors. Färglitografi, bildmått: 30x40 cm, yttermått inklusive ram: 44x54 cm
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 300 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2024 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/2 16:15:42 | 1 | 200 kr |
26/2 20:18:25 | 2 | 150 kr |
26/2 20:18:25 | 1 | 200 kr (Budbetjänt) |
26/2 20:19:48 | 2 | 250 kr |
26/2 20:21:14 | 1 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi grafik helsingfors kimmo pälikkö litografi litografier litografiskt blad
-
8145 Färglitografi
Ã…ke Ahlberg (f. 1943), Sverige. Flicka vid flygel...//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:37 -
8139 Färglitografi
Ardy Strüwer (1939-2023), Sverige. Signerad, numre..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:01 -
8083 Färglitografi
Axel Lilliehöök (f. 1930), Sverige. Signerad, date..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:35
-
8291 Färglitografi
Bengt Landin (f. 1933), Sverige. Signerad, numrera..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 18:28 -
8143 Färglitografi
Berit Markevärn (f. 1952), Sverige. Röd cykel. Sig..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 20:45 -
7235 Färglitografi
Elis Åslund (1872-1956), Sverige. Fjällmotiv. Sign..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
20 maj kl 19:46